Korff Essential Micropeeling Mask

Informacion per produktin

Produkti: Maske per pastrimin e fytyres
Veprimi: Pastron ne thellesi, eleminon qelizat e vdekura
Perdorimi: Aplikohet në lëkurë të pastruar dhe të thatë
Tipi i lekures :Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Formulimi: Maske
Paketimi : 50 gr
Marka: Korff

L2,800.00

Pershkrimi:

Maskë me teksturë të butë dhe të pasur, ideale për ushqimin, hidratimin dhe rigjenerimin e lëkurës, duke i rikthyer qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin e saj. Jep rehati dhe qetëson skuqjen e lëkurës së brishtë dhe të stresuar.

I pasuruar me Centella asiatica dhe vitaminë PP. Për lëkurë të thatë, të brishtë ose të stresuar.

Perdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni për 15 minuta, më pas hiqni mbetjet me një leckë ose shpëlajeni. Përdoreni dy herë në javë.

Ky produkt është i paketuar me materiale të riciklueshme dhe të riciklueshme. Na ndihmoni të zvogëlojmë ndikimin në mjedis: kur të mbaroni, hidhni përbërësit e pastruar më parë në koleksionin e veçantë.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Pa derivate gruri.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Më pak se 1 pjesë për milion secila. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

Perberja:

Aqua (Ujë); Glicerinë; Triglicerid kaprilik / Capric; Propilen Glikoli; Butilen Glikoli; Karbomer; 1,2-Heksanediol; Niacinamide; Oligosakaridi Alfa-Glukan; Bisabolol; Lactococcus Ferment Lisate; Ekstrakt Oryza Sativa (orizi); Ekstrakt Centella asiatica; Ekstrakt frutash Schisandra Chinensis; Acid laktik; Cetearyl Olivate; Polyakrilat natriumi; Sorbitan Olivate; Klorid sodium; Hidroksiacetofenoni; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Hidroksid natriumi; Sorbat kaliumi; Benzoat natriumi; Acidi Sorbik; Parfum (Aromë).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju ftojmë t’i referoheni përbërësve të treguar në paketim.

Produkte në ofertë