Klorane Patchs yeux lissants et défatigants au Bleuet

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, hidratues/ushqyes

Marka

Klorane

Formulimi

xhel

Masa

14 ngjitëse

Specifik për

sytë

I përshtatshëm për

femra, meshkuj

Kategori:

L2,000.00

Patce hidratuese dhe freskuese për sytë
14 ngjitëse

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.