Klorane Peony Shampoo

Informacion për produktin

Marka

Klorane

Formulimi

shampo

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Veprimi

pastrues, rigjenerues

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

skalpi

Masa

200 ml, 400 ml

Kategori:

L1,040.00

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.