Dermedic Hydrain 3 Hialuro Deeply Moisturizing Cream SPF 15

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Dermedic

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

fytyra

Spf

i ulët SPF 5-15

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L3,700.00

Përkujdesje hidratuese me SPF 15, e përshtatshme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar.
50 ml

Produkte në ofertë