Derma-E Scalp Relief Conditioner

Informacion për produktin

Masa

236 ml

Marka

DERMA-E

Formulimi

balsam

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Veprimi

hidratues/ushqyes, rigjenerues

I përshtatshëm për

të rritur

Lactose Gluten

pa gluten

Specifik për

flokët, skalpi

Kategori:

L2,200.00

Balsam ushqyes & qetësues
Zbut flokët dhe skalpin e kokës
236 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.