Chicco Colored and Parfumed Stickers

Informacion për produktin

Veprimi

mbrojtës

Marka

Chicco

Formulimi

ngjitëse

Masa

12 copë

Mosha

mbi 3 vjeç

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

L1,240.00

Ngjitës kundër mushkonjave me aromë eukalipti dhe citronela.
Paketim 12 copë

Produkte në ofertë