Canova Reoxall 100S Photoprotection Fluid

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Canova

Formulimi

fluid

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

fytyra, qafa

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L4,620.00

Fluid mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe reaktive.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.