Bioderma Hydrabio H20 Eau Micellaire Demaquillante Hydratante

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Bioderma

Formulimi

solucion

Masa

250ml, 100ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Specifik për

fytyra, sytë

Kategori:

L1,050.00

Ujë mishelar pastrues. I formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme dhe të thatë

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.