ATC-Çaj i Zi (Çaj i Rusit)

L190.00

Vetite kuruese: Vetëm një çaj i zi ofron një përqëndrim më të mirë, pa nervozizëm dhe ankth me mire se sa një dozë kafeje. Çaji i zi është plot me antioksidantë dhe luftues i mirë i kolesterolit.

Përgatitja: Masa e nje luge caji me Cajin e Zi hidhet ne nje xhezve me uje (180ml) ku lihet te vloje per 3-4 minuta. Hiqet nga zjarri dhe lihet te ftohet per 2-3 minuta te tjera e mbuluar me kapak. Kullohet dhe mund te shijohet i embelsuar me mjalte, stevia apo sheqer. Per shkak te permbajtjes se teines rekomandojme te mos merren me shume se 3 filxhane caji ne dite.

 

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.