Ampula me efekt lifting-Germinal Immediate Action Make-up Effect

Marka Germinal
Formulimi serum
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
Veprimi anti-age, anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes, mbulues
I përshtatshëm për të rritur
Spf i ulët SPF 5-15
Specifik për fytyra, qafa
Kategori:

L2,650.00

Përshkrimi

Toni i lëkurës është thelbësor për një pamje rrezatuese dhe të shëndetshme. Efekti i grimit Germinal Action Immediate Action indikohet për lëkurën e hapur, duke ofruar një kujdes që do t’ju ndihmojë të rigjallëroni fytyrën menjëherë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës;

Ndër avantazhet e tij janë këto:

  • Eliminon shenjat e lodhjes;
  • Aktivizon metabolizmin qelizor.
  • Tonifikon dhe relakson menjëherë, duke zbutur linjat e shprehjes;
  • Ofron fleksibilitet dhe shkëlqim në lëkurë;
  • Përgatit lëkurën për grim të përsosur , pa shkëlqim dhe që zgjat më shumë ;
  • Hidraton lëkurën deri në tetë orë.
  • Ka një veprim oksigjenues .
  • Me filtër dielli IPS8 .

Veprimi i menjëhershëm dhe efekti i make-up-it Germinal përmban proteina misri , maja dhe ekstrakt xhensen që lejojnë një hidratues të thellë të fytyrës

Ndërveprimi i aminoacideve të tij dhe ekstrakteve bimore do t’ju japë një efekt lifting , duke i dhënë lëkurës tuaj elasticitet dhe një nuancë uniforme ngjyre dhe toni në fytyrën tuaj;

Merrni një ton natyral, të barabartë në lëkurën tuaj!

Udhëzime për përdorim

Pastrojeni tërësisht dhe hiqni make-up-in nga fytyra. Shtyjeni poshtë kapakun e shishkës dhe më pas nxirreni jashtë. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mënyrë të barabartë, efekti i grimit Germinal Immediate Action 0.1 3amp vjen në ampula plastike 3ml;

Përbërja

Këshilla farmaceutike

Urea është një përbërës shumë i gjithanshëm në kozmetikë. Në varësi të përqendrimit të tij, ai mund të shërbejë nevoja të ndryshme. Në përqendrime deri në 20%, funksionon si një hidratues i thellë për përdorim kozmetik dhe ndihmon në trajtimin e lëkurës së krisur. Në përqendrime më të larta funksionon si eksfoliant. Fuqia e tij hidratuese dhe depërtuese ofron rezultate të mira për trajtimin e lëkurës së thatë të rëndë, thonjve, skalpit, kallove dhe kushteve të tjera, si psoriasis ose ekzema

Produkte në ofertë

Ampula me efekt lifting-Germinal Immediate Action Make-up Effect