A-Derma Phys-Ac Hydra moisturising cream

Informacion për produktin

Masa

40 ml

Marka

A-derma

Formulimi

krem

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike

Veprimi

anti-bakterial, anti-inflamator, hidratues/ushqyes, ristrukturues

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L2,200.00

Krem trajtues për aknet, njollat e tyre dhe pikat e zeza
40 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.