Youth Lab Sun and After Sun Value Set Combinatin to Oily Skin

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Youth Lab

Formulimi

krem, solucion, xhel

Lactose Gluten

pa gluten

Masa

150 ml, 200 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike, normale/mikse

Specifik për

fytyra, trupi

Spf

i lartë SPF 30, shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L5,650.00

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit gjatë sezonit të verës
50 ml, 200 ml, 150 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.