Vichy Man Deodorant Anti-perspirant Roll Onv

Informacion për produktin

Produkti: Deodorant roll on për meshkuj
Veprimi: Anti-djersë
Përdorimi: Përdoret pas dushit
Marka: Vichy
Formulimi: Solucion
Tipi i lëkurës: Per te gjitha tipet
I përshtatshëm për: Meshkuj
Specifik për: Trupin
Paketimi: 50 ml
Kategori:

L1,464.00

Pershkrimi:

Vichy Homme Extreme Control Deodorant 72 orësh kundër djersës për meshkujt me lëkurë të ndjeshme që duan një deodorant dhe efikasitet antidjersës afatgjatë.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
Ujë termal mineralizues Vichy
Përfitimet kryesore:
  • Për meshkujt me lëkurë të ndjeshme që duan një deodorant afatgjatë dhe efikasitet kundër djersitjes.
  • Formula, zbut lëkurën tuaj nga shqetësimet deri në 72 orë
  • E freskët dhe e butë në aplikim
  • Nuk ka shenja të bardha në lëkurë
  • Formuluar me përbërës kundër djersitjes dhe oligo-zink
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • I testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjike
Përdorimi:
Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikojeni rrotullën në formulë në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.
Përbërësit:
Aqua / Ujë, Klorohidrat Alumini, Sesquichlorohydrate Alumini, PPG-15 Stearyl Eter, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, C12 – 13 Alkil Laktat, Dimetikoni, Glicerina, Hidrolizuar Algin, Iodopropate, LG. , Ju lutemi kontrolloni përsëri paketimin për përbërës të përditësuar.

Produkte në ofertë