Vichy Homme Deodorant Tolerance Optimale

Informacion per produktin

Pershkrimi: Deodorant në formë spraj, specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive.
Veprimi: anti-djersë
Perdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Paketimi: 100 ml
Tipi i lëkurës: e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: meshkuj, të rritur
Specifik për: trupi
Kategori:

L1,464.00

Përshkrim:

Po kërkoni një deodorant që kombinon efektivitetin 48-orësh dhe tolerancën optimale, pa kompromentuar?

Zbuloni Vichy Homme Optimal Tolerance, deodorantin e parë të kompresuar me Tolerancë të Lartë nga Vichy Homme.

48H mbrojtje për lëkurën më të ndjeshme, pa alkool dhe me vetëm 5 përbërës.

Formati i tij i ngjeshur 100 ml garanton po aq përdorim sa një format 200 ml.

Indikacionet:

Higjiena personale për meshkuj.

Udhëzimet për përdorim:

Spërkateni 15 cm nga lëkura.

Përbërja:

Butan, palmitat izopropil, vaj cocos nucifera / vaj kokosi, oksid magnezi, parfum / aromë (f.i.l. c244035/1).

Paketimi:

100 ml sprej.

Produkte në ofertë

Vichy Homme Deodorant Tolerance Optimale