Vichy Dercos Oil Control Shampoo

Informacion për produktin

Produkti: Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm
Veprimi: pastrues
Perdorimi: Aplikojeni ne koke duke masazhuar butësisht
Marka: Vichy
Formulimi: shampo
Lloji flokut: të yndyrshëm
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: flokët, skalpi
Paketimi: 200 ml
Kategori:

L1,640.00

Përshkrimi:

Flokët e yndyrshëm/të yndyrshëm mund të shkaktohen nga prodhimi tepër aktiv i sebumit, i cili mund të shkaktojë siklet në lëkurën e kokës. Flokët shpesh lihen të çaluar, të shurdhër dhe pa jetë. Kompleksi ekskluziv anti-sebum i Vichy kombinon katër surfaktantë të balancuar me kujdes dhe të zgjedhur për të pastruar skalpin e yndyrshëm. Lëkura e kokës lihet e pastër dhe vaji duket i kontrolluar gjatë ditës. Flokët ndihen më të lehtë dhe më të lehtë për tu stiluar.
Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
Uji mineral Vichy
Përfitimet kryesore:
  • E testuar nën kontroll dermatologjik
  • Formula hipoalergjike
  • I pasuruar me një filtër UV
  • Pa Parabenë
  • Nuk ka ngjyrues
  • Formuluar me Ujë Termal Mineralizues Vichy
Përdorimi:

Masazhojeni butësisht për të shmangur stimulimin e tepërt të gjëndrave dhjamore të kokës. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.

Përbërja:
Aqua/Uje, lauril sulfat amonit, olefin sulfonat natriumi C14-16, kokoamfodiacetat dinatriumi, karboksamide trideceth-2 MEA, klorur natriumi, sulfat laureth natriumi, acid citrik, heksilen glikol, acid salicilik, benzoat natriumi, tadrokolik natriumi, natriumi G. Parfum.

Produkte në ofertë