Vichy Aqualia Thermal Rich Cream

Informacion për produktin

Produkti: Krem hidratues për lëkurë të thatë.
Veprimi:Hidraton lekuren e thate.
Perdorimi: Përhapeni me lëvizje të jashtme nga mesi i fytyrës.
Tipi i lekures:e thatë/atopike
Mosha: femra, meshkuj, të rritur
Formulimi: Krem
Paketimi :15 ml
Marka:Vichy
Kategori:

L2,952.00

Përshkrimi:

Një hidratues thellësisht hidratues për lëkurën e thatë në një krem ​​të pasur dhe freskues. Ky hidratues qetësues dhe rimbushës është i formuluar me Acid Hyaluronik të Pastër, Sheqer Bimor dhe 15 Ujë Vullkanik Vichy të pasur me minerale për të siguruar hidratim dinamik 48-orësh, për një çehre të rehatshme dhe të freskët.

Ofron hidratim dinamik 48 orësh të menjëhershëm dhe afatgjatë

Zbut linjat e holla dhe hidraton në mënyrë të barabartë lëkurën, duke zbuluar një shkëlqim natyral

Formuluar me 97% përbërës me origjinë natyrale: Acid hialuronik, sheqer bimor dhe ujë vullkanik Vichy 15 i pasur me minerale

Po kërkoni një opsion pa aromë? Shikoni kremin tonë të ri Aqualia Thermal Rich Pa aromë

Rezultati:

Në 1 muaj:

9 nga 10 gra pajtohen se lëkura ndihet elastike, e butë dhe e hidratuar gjatë gjithë ditës

8 nga 10 gra pajtohen se çehrja duket më e freskët dhe lëkura duket më e shndritshme

Vetë-vlerësimi i 52 grave pas 4 javësh përdorim dy herë në ditë

Përdorimi:

  • Aplikoni hidratuesin e fytyrës në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar duke përhapur një prekje kremi në të gjithë fytyrën
  • Përhapeni me lëvizje të jashtme nga mesi i fytyrës

Siguria e produktit:

I testuar nga dermatologu, pa paraben, i testuar ndaj alergjive, i testuar për lëkurë të ndjeshme.

Produkte në ofertë

Vichy Aqualia Thermal Rich Cream