Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura-Trudi Valigietta Regalo

Veprimi hidratues/ushqyes, pastrues
Marka Trudi
Formulimi qumësht, shampo
Masa 100 ml, 250 ml
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Tipi i Lëkurës e ndjeshme/intolerante
Specifik për fytyra, skalpi, trupi
I përshtatshëm për bebe, fëmijë

L2,400.00

Përshkrimi

Trudi Baby Care Gift Case Bath Qumësht 250ml Shampo Qumësht 250ml Ujë Kolonje 100ml

Trudi Baby Care Gift Case Bath Qumesht Shampo Qumesht Kolonjë

Banja me qumësht me mjaltë portokalli 

Banja ultra delikate e qumështit është ideale për larjen e përditshme të foshnjave dhe fëmijëve dhe respekton edhe lëkurën më të ndjeshme.

Falë pranisë së surfaktantëve delikatë të përftuar nga vaji i ullirit, Bagnolatte jep një ndjenjë hidratimi, butësie dhe mirëqenieje që në përdorimin e parë.

Formula e tij është krijuar për të respektuar fiziologjinë e lëkurës delikate të foshnjës.

Përbërësit aktivë Mjalti 

i portokallit: i njohur për vetitë e tij ushqyese dhe relaksuese.

ERILITE: sheqer me veprim hidratues.

SODIUM PCA: komponent i faktorit natyral hidratues.

Përbërësit

AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, AMMONIUM COCO-SULFATE, GLYCERIN, POTASSIUM LACTATE, SODIUM OLIVOYL GLUTAMATE, DISODIUM COCOYLGLUTAMATE, COCAMIDOPROPYL BITOLINE, ACRYLIC SULFATE, ACRYLIC SODIUM SODIUM SODIUM SODIUM BETAINE PARFUM, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, STYRENE / KOPOLIMERI AKRILATE, ACIDI BENZOIK.

Mënyra e përdorimit

Hidheni produktin në ujin e banjës, përzieni derisa të krijohet një shkumë e butë.

Shampo qumështi me polen lulesh

Falë pranisë së surfaktantëve delikatë të përftuar nga ulliri dhe vaji i kokosit, është ideal për pastrimin e butë të flokëve dhe hidratimin e kokës së fëmijëve.

Prania e fruktozës i bën flokët me shkëlqim dhe të butë.

Formula e tij “anti lot” është krijuar për të mos irrituar sytë delikatë të foshnjës.

Përbërësit aktivë POLENI

I LULEVE: substancë aktive hidratuese për lëkurën e kokës.

FRUKTOZA: agjent hidratues dhe freskues për lëkurën dhe flokët.

Përbërësit

Aqua, koko-sulfat natriumi, koko-glukozid, koko-sulfat amonium, laktat kaliumi, glicerinë, kokamidopropil betainë, olivoil glutamate natriumi, kokoil natriumi/proteina olivoyl e hidrolizuar e tërshërës, fruktozil kokate, fruktozil, kokoat, fruktozil, kokoat, fruktozil, kokoat, oktozil, kokoat, fruktozil, kokoat, kokate, fruktozil. Oligosakarid alfa-glukan, glutamat cocoyl disodium, ekstrakt poleni, glukonat natriumi, oleate gliceryl, çamçakëz xanthan, acid citrik, propanediol, parfum, klorur natriumi, benzoate stili natriumi, acidik, acidmytium, acidium natrium, acidik, acidium natriumi, potencium natriumi, potencium natriumi.

Mënyra e përdorimit

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur, fërkojeni lehtë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Ujë Kolonjë Delikat me Mjaltë Lule Bergamot

Ujë Kolonje Trudi Baby Care Delicate, falë përmbajtjes së ulët të alkoolit, është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Notat e tij të freskëta dhe delikate do të kompletojnë tualetin e foshnjës dhe do ta mbështjellin atë gjatë gjithë ditës.

Përbërësit

aktivë Mjaltë LULE BERGAMOT

Përbërësit

AQUA, ALKOOL, PPG-26-BUTETH-26, PARFUM, PEG-40 VAJ RICI I HIDROGJENUAR, BENZOAT SODIUM, ACIDI QYMËSOR, MONELOLCI.

Produkte në ofertë