Toskani Purifying Ampoules

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Toskani

Formulimi

ampulë

Masa

15 ampula x 2 ml

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike

Specifik për

fytyra, qafa

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Kategori:

L11,700.00

Set prej 15 ampulash me efekt sebo-rregullues dhe korrigjues

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.