Suplement ushqimor -Esi Pappa Reale Pocket Drinks

Masa 16 bustina
Marka Esi
Formulimi shurup
Veprimi antioksidues
I përshtatshëm për të rritur
Lactose Gluten pa gluten, pa laktozë
Kategori:

L1,550.00

Detajet e produktit

Royal Jelly 1000 Pocket Drink nga Esi është një suplement ushqimor tonik restaurues i bazuar në hekur, pelte mbretërore, polen dhe acerola, boronica, me mjaltë italiane të gështenjës. Esi Royal Jelly nuk përmban: gluten, derivate qumështi, laktozë, ngjyra, shije artificiale, OMGJ. I përshtatshëm për vegjetarianët.

Veprimi

  • Energjike;

Indikacionet

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni pelte mbretërore Esi jashtë mundësive të fëmijëve nën tre vjeç. Suplementet nuk synojnë si zëvendësim për një dietë të larmishme. Për gratë shtatzëna ose në laktacion dhe fëmijët rekomandohet të kërkoni këshilla mjekësore. Mos e shpërndani në mjedis pas përdorimit. Mundësisht të konsumohet deri në datën e skadencës të treguar në paketim.

Mënyra e përdorimit

Ne rekomandojmë marrjen e 1 pije xhepi në ditë, mundësisht në mëngjes.

Përbërësit

Hekur, pelte mbretërore, ekstrakt poleni, ekstrakt lëngu Acerola, koncentrat i lëngut të boronicës

Produkte në ofertë