Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Marka Rilastil
Formulimi serum
Tipi i lëkurës every skin type
Veprimi anti-age, anti-wrinkle, moisturizing/nourishing
I përshtatshëm për women
Specifik për face

L5,264.00

Serum me teksturë të pasur, kremoz dhe lehtësisht i përthithur, për një efekt dendësues dhe mbushës 30 ml

SERUM LIFTING
Serumi Rilastil Hydrotenseur LF Lifting është një koncentrat me një teksturë të mëndafshtë, prej kadifeje dhe të përthithur shpejt.
Paketimi 30 ml
RIDENSIFIKIM ME EFEKT TENSOR
ME KOMPLEKS LIFTING, ACIDI HIALURONIK DHE ADN NATRIUM TE TEKNES TE LARTE
RRUDHAT DUKEN TË LEMTUARA DHE KOMPAKTE. LËKURA ESHTE MË E RELASKARA DHE FORMA E FYTYRËS ËSHTË E PERKUFIZUAR rishtazi
Ekskluzive “Lifting Complex”, me efekt mbushës dhe lifting, i jep fytyrës një veprim mbushës dhe ridensifikimi. Acidi hialuronik i teknologjisë së lartë vepron si një përforcues, duke rritur kështu efikasitetin e produktit dhe duke e bërë lëkurën më elastike dhe kompakte.
PËRBËRËSIT: Aqua (Ujë) • Dimetikoni • Ciklopentasiloksani • C12-15 Alkil Benzoat • Butilen Glikoli • Pentaerythrityl Tetraetilheksanoat • Polisilikoni-11 • Glicerina • Bis-PEG/PPG- 20/5 PEG/PEG/PPG- 20/5 PEG/5thmetox- PPG-25/4 Dimetikoni • Olea europaea (ulliri) të pasaponifikueshëm të vajit • Polistireni Sulfonat i natriumit • Akrilate/C10-30 Alkil akrilat Kryqpolimer • Argininë • Triglicerid kaprilik/kaprik • Natriumi PCA • Propanediol • Acetail Sodium • Laketail Orofit Hyaluronate • Glikolipide • Pullulan • Acetil Dipeptid- 1 Cetyl Ester • Ceramide NP • Ceramide AP • Phytosphingosine • Kolesterol • Helianthus annuus (Vaj i farave të lulediellit) • Tocopherol • Natriumi ADN • Ceramide AOP Acidi Sofocide • Levulacidi Acidike /Kopolimer Natriumi Acryloyldimetil Taurate • Laureth-3 • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Isohexadecane • Hidroksietilcelulozë • Polisorbat 80 • Hidroksid natriumi • Oleat Sorbitan • Ca rbomer • Çamçakëz Xanthan • Fenoksietanol • Etilheksilglicerinë • Sorbat i Kaliumit • Disodium EDTA • Parfum (Aromë).

Produkte në ofertë