Program trajtues 30-ditor me efekt antioksidues dhe vitaminë C të pastër-Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ Pure C10 Concentrate

Veprimi anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes, kundër njollave
Marka Germaine de Capuccini
Formulimi solucion
Masa 3 x 10 ml
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur
Kategori:

L9,350.00

Përqendrimi ynë më i lartë i vitaminës C (10%) i kombinuar me Acidin Ferulik, Vitaminën E dhe nanopolimerin tonë HLG e bëjnë Pure C10 një mburojë të fuqishme kundër radikaleve të lira dhe fotoplakjes.

Ky serum i avancuar antioksidant  jep një nxitje të menjëhershme në shkëlqim dhe energji.

 • Përqendrimi ynë më i lartë i vitaminës C
 • HLG ekskluzive shumëfishon përthithjen e vitaminës C
 • Programi i trajtimit 30-ditor
 • Formulë e pasur me vitaminë C, vitaminë E dhe acid ferulik

  SI TA PËRDORNI

  Aktivizoni përzierjen sipas udhëzimeve dhe tundeni enën mirë përpara çdo përdorimi. Përhapeni produktin në fytyrën, qafën dhe dekoltenë e pastruar çdo mëngjes dhe prisni derisa të përthithet plotësisht përpara se të aplikoni trajtimin tuaj të zakonshëm. Për rezultate më të forta, aplikojeni çdo ditë derisa të konsumohet serumi.

  • Përdredhni kapakun për të thyer vulën
  • Shtyni kapakun poshtë duke përdorur mjetin e dhënë
  • Prekni shishen në tavolinë derisa të lëshohet GJITHË pluhuri në shishe
  • Zëvendësoni kapakun bosh me kapakun e dhënë
  • Shkundni mirë përpara se të aplikoni
  • Sigurohuni që kapaku të jetë fiksuar fort pas përdorimit për të ruajtur formulën

Produkte në ofertë