Pharmaceris S Spectrum Protect Cream SPF 50+

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Pharmaceris

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

fytyra

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Kategori:

L2,490.00

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50 për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose reaktive, e prirur ndaj alergjive dhe hiperpigmentimit.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.