Pharmaceris E Physiological Moisturizing Foam Shampoo

Informacion për produktin

Veprimi

eksfoljues, hidratues/ushqyes, mbrojtës, pastrues

Marka

Pharmaceris

Formulimi

shkumë

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

flokët, skalpi

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Kategori:

L2,750.00

Shkumë hidratuese për larjen e përditshme të kokës që nga dita e parë e jetës.
Për lëkurë të thatë dhe atopike.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.