Nuxe Reve de Miel Gel Lavant Surgras Visage et Corps

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Nuxe

Formulimi

xhel

Masa

400 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L2,950.00

Xhel larës me bazë mjalti për lëkurë të thatë për fytyrë dhe trup
400 ml

Produkte në ofertë