Nuxe Reve De Miel baume-huile corps fondant au miel

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, ristrukturues

Marka

Nuxe

Formulimi

balsam

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Specifik për

trupi

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Kategori:

L3,200.00

Balsam vajor ushqyes dhe riparues për trupin
200 ml

Produkte në ofertë