Mustela -No-Rinse Baby Cleansing Water with Avocado

Veprimi pastrues
Marka Mustela
Formulimi solucion
Masa 300 ml
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Tipi i lëkurës për çdo lëkurë
Specifik për fytyra, trupi
I përshtatshëm për bebe, fëmijë

L1,200.00

Përshkrimi:

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe të ndenjurat e bebes dhe fëmijës. falë përdorimit të surfaktantëve delikatë. Ka një efekt qetësues dhe kompenson efektin e tharjes së ujit. Nuk përmban sapun.

Receta:

Avocado Perseose®, një përbërës natyral i patentuar – mbron pengesën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë e qelizave të lëkurës

Vitamina B5 – qetëson

INCI: Aqua (ujë), glicerinë, kokamidopropil betainë, sulfat natriumi Myreth, PEG-7 gliceril kokoat, koko-glukozid, distearat PEG-150, gliceril kaprilat, distearat glikol, parfum (aromë), panthenol, aromë, ciceril, aromë, Ekstrakt frutash Persea Gratissima (Avokado).

SIGURIA DHE EFEKTIVITETI:

Për të garantuar sigurinë që nga dita e parë e jetës, produktet tona për kujdesin e lëkurës janë zhvilluar në bashkëpunim me profesionistë të kujdesit shëndetësor, bazuar në kërkime shkencore dhe i nënshtrohen më shumë se 450 matjeve dhe testeve. Efektiviteti i provuar klinikisht.

Produkte në ofertë