Lierac Hydragenist Mat Gel-Crème + Lierac Hydragenist Gel-Yeux FALAS

Informacion për produktin

Veprimi

anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

Marka

Lierac

Formulimi

xhel

Masa

15 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

Specifik për

fytyra, sytë

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L6,350.00

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe mikse.
Blini Lierac Hydragenist Mat 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Hydragenist Gel-Yeux 15 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.