Avene Physiolift yeux 15ml

 

Informacion për produktin

Produkti:  Krem antirrudhë për zonën rreth syve
Veprimi: anti-age, anti-rrudhë,hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni ne konturin e syve
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante
Mosha: femra, të rritur
Formulimi: krem
Paketimi : 15 ml
Marka: Avene.

Original price was: L4,800.00.Current price is: L3,840.00.

Përshkrimi:

Krem inovativ për sytë me një teknologji arnim që ngjitet në konturin e syve për efikasitet optimal për të ndihmuar në mbushjen e dukshme të linjave të imta, lëkurë të lëmuar dhe reduktimin e shfaqjes së fryrjes dhe rrathëve të errët.

Përdorimi:

Aplikojeni në mbrëmje duke e lyer butësisht konturin e syve, duke u fokusuar në këmbët e sorrës dhe duke e lëmuar përgjatë harkut të vetullave. Gjatë përdorimit të këtij produkti rekomandohet përdorimi i mbrojtjes ditore nga dielli. PM

Përfitimi:

  • Zbut linjat e imëta dhe rrudhat, forcon dhe zbut lëkurën
  • Zvogëlon dukshëm ënjtjen dhe rrathët e zinj
  • Formuluar posaçërisht për zonën e brishtë të konturit të syve

Përdorimi:

WATER, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, GLYCERIN, ISODECYL NEOPENTANOATE, PPG-15 STEARYL ETHER, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, 1,2-HEXANEDIOL, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-33, DISODIUM EDTA, RETINAL, SODIUM DEXTRAN SULFATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.