Krem kundër irritimit ose djegie e lehtë-Froika Flamosin Cream

Veprimi hidratues/ushqyes, rigjenerues
Marka Froika
Formulimi krem
Masa 50 ml
Tipi i Lëkurës e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur

L1,490.00

Krem Froika Flamosin

Krem mbrojtës, zbutës

Ndihmon lëkurën të kthehet në gjendjen e saj normale kur ekzistojnë acarime të tilla si djegiet nga dielli ose djegiet nga ndonjë shkak.

Ai përmban Acid Hyaluronik që ofron veprim të fortë hidratues që përforcon shërimin dhe reformimin e indit lidhës. Ofron veti antiflogistike dhe qetësuese nga djegia.

INDIKACIONET:

  • Irritime për çdo shkak
  • Djegie të lehta nga ekspozimi në diell
  • Inflamacionet
  • Pas operacioneve peeling dermatologjik

VETITË:

  • Trajton mirë lëkurën
  • Riparon funksionin e lëkurës dhe fiziologjik të epidermës

Produkte në ofertë

Krem kundër irritimit ose djegie e lehtë-Froika Flamosin Cream