Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Informacion per produktin

Produkti: Maske per pastrimin e fytyres
Veprimi: Pastron ne thellesi,eleminon qelizat e vdekura
Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre
Tipi ilekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Niveli i mbrojtes: spekteri larte 
Formulimi: Solucion
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L7,840.00

Pershkrimi:

Trajtim peeling , tonifikon, nxit rigjenerimin. I jep lëkurës shkëlqim dhe rinovon intensivisht.

Seti përmban:

– maskë e disponueshme – 3 copë

– serume rigjeneruese (nr. 1, 2 dhe 3) 12 ml – 3 copë

– kujdes intensiv qetësues lifting (serum) 20 ml – 1 pc.

Perdorimi:

Në ditën e parë të javës: njomni një maskë të disponueshme me një tretësirë ​​nga Kujdesi Rigjenerues Nr. 1 (5% AHA + 6% kompleks enzimë). Aplikojeni maskën në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës, lëreni për 5 minuta. Hiqeni maskën dhe aplikoni Trajtim Intens Soothing Lifting në lëkurën e fytyrës dhe qafës me lëvizje masazhi derisa produkti të përthithet plotësisht.

Aplikoni Trajtim Intens Soothing Lifting 2 herë në ditë për 6 ditët e ardhshme.

 

Produkte në ofertë