Froika Hyaluronic Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50+

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës, mbulues

Marka

Froika

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

femra

Kategori:

L3,200.00

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit, me efekt anti-rrudhë dhe pigment natyral.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.