Esi Rigenforte Anti-Hair Loss Shampoo

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues

Marka

Esi

Formulimi

shampo

Lloji flokut

çdo lloj floku

Masa

250 ml

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

flokët

L1,280.00

Shampo kundër rënies, për flokë të hollë dhe të dobët
250 ml

Produkte në ofertë