Derma-E Anti-Wrinkle Toner

Informacion për produktin

Masa

175 ml

Marka

DERMA-E

Formulimi

solucion

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Veprimi

anti-rrudhë, pastrues, tonifikues

I përshtatshëm për

femra

Lactose Gluten

pa gluten

Specifik për

fytyra, qafa

Kategori:

L2,400.00

Tonik pastrues për fytyrën me efekt anti-rrudhë i pasur me acid glikolik dhe vitaminë A
175 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.