Chicco Thermal Food Container

Marka Chicco
Formulimi termus
Masa 350 ml
Material çelik
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
I përshtatshëm për bebe, fëmijë
Nuanca jeshil, rozë

L3,130.00

Përshkrimi

Termus ideal për udhëtime me kapacitet i disponueshëm në dy ngjyra

350 ml

BABY FOOD THERMO: Kompakt dhe me kapacitet të madh (350 ml), Chicco Baby Food Flask ju lejon të transportoni dhe servirni ushqimin e foshnjës tuaj në temperaturën e duhur; është projektuar për shkëputjen e foshnjës nga 6 muaj e lart

MBAJTJA E TEMPERATURËS: Enë termike për ushqimin e fëmijëve ruan temperaturën e ushqimit deri në 6 orë, për ta konsumuar jashtë shtëpisë kur të doni pa humbur temperaturën.çelik inox: Balona e ushqimit Chicco është e fortë dhe e qëndrueshme, e bërë prej çeliku inox të pathyeshëm dhe të qëndrueshëm

TRAVEL THERMO: Sistemi i përshtatshëm i kapakut me fileto është projektuar për të parandaluar rrjedhjet dhe derdhjet, duke e bërë balonën e ushqimit për fëmijë një zgjidhje të shkëlqyer kur shkoni në një udhëtim ose shkoni diku gjatë ditës

Hapja e gjerë: falë hapjes praktike dhe shumë të gjerë, funksionon si pjatë për fëmijë, mund t’i ushqeni direkt nga termos pa përdorur kontejnerë të tjerë.

BPA FALAS: Sipas legjislacionit aktual, Chicco Food Flask është pa BPA

DHURATË PËR FËMIJË: Kutia termale e drekës Chicco është një aksesor i shkëlqyer për t’u bërë dhuratë prindërve të rinj, foshnja e të cilëve është në periudhën e shkëputjes nga gjiri.

Produkte në ofertë

Chicco Thermal Food Container