Cetaphil Pro Restoraderm Body Wash

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues

Marka

Cetaphil

Formulimi

krem

Masa

295 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,500.00

Krem larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje.
295 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.