Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50 +

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës, mbulues

Marka

Bioderma

Formulimi

fluid

Masa

40ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e yndyrshme/akneike, normale/mikse

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

të rritur

Nuanca

golden, light, natural

Specifik për

fytyra

Kategori:

L5,300.00

Përkujdesje matifikuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment ngjyrues për lëkurë të ndjeshme, mikse dhe të yndyrshme

Produkte në ofertë