Alta Natura Emodil

Informacion për produktin

Marka

Alta Natura

Formulimi

kapsulë

Masa

30 kapsula

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,499.90

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe lehtëson simptomat e hemorroideve
Paketim x 30 kapsula

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.