Vichy Mineral 89 Probiotic Fractions

Kategori:

L3,680.00

Përshkrimi:
I përbërë nga fraksione probiotike të rritura me ujë vullkanik Vichy dhe i përforcuar me vitamina antioksidante si Niacinamide, rigjeneron shenjat e dukshme të shëndetit të lëkurës.
Ditë pas dite, lëkura është më rrezatuese, rifiton elasticitetin dhe linjat e imëta zvogëlohen.
Përfitimet:
 • Përshpejton rikuperimin e lëkurës.
 • Riparon funksionin e barrierës së lëkurës.
 • Optimizon sistemin mbrojtës të lëkurës.

Tekstura:

 • Lëngu qumështor.
 • Përthithje e shpejtë.
 • Pa petë, përfundim i lehtë në lëkurë.

Përbëresit aktiv:

 • Fraksionet probiotike.
 • Uji vullkanik Vichy.
 • 4% Niacinamide.

E vërtetuar klinikisht:

 • Përmirëson shkëlqimin + 45%
 • Rrit elasticitetin e lëkurës +41%
 • Redukton linjat e holla – 23%
Përdorimi:
Në mëngjes dhe në mbrëmje, përdorni pikatoren për të vendosur 4 deri në 5 pika koncentrat Mineral 89 Fractions Probiotic në pëllëmbën e dorës tuaj të pastruar.
Përbërja:

AQUA / UJË / EAU – NIACINAMID – PROPANEDIOL – PEG/PPG/POLIBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCEIN – GLYCERINE – METHYL GLUCETH-20 – PEG-60 HIDROGENATED RICINI – HIDROGENATED RICINE – HYDROGENATUR VAJ KISTORI – HICROPHONE TRADING – HICROPHONE TO KARBOATERIOKS- FERMENT VITREOSCILLA – GLIKOLI KAPRIL – GUM-1 BIOSAKARIDE – MALTODEKSTRINE – BUTILENE GLYCOL.

Produkte në ofertë