Vichy Dercos Densi -Solutions Thickening Shampoo

Produkti: Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë
Veprimi: forcues, pastrues
Perdorimi: Perdoret gjate dushit
Marka: Vichy
Formulimi: shampo
Lloji flokut: të dobët
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: flokët, skalpi
Paketimi: 250 ml
Kategori:

L1,640.00

Përshkrimi:

Shampo VICHY Densi-solucion është projektuar për të rikrijuar vëllimin e flokëve tuaj, ditë pas dite.

Ndihmon në çlirimin e kokës nga papastërtitë dhe rigjallërimin nga rrënjët.

Rivendos forcën dhe trashësinë për një efekt rrezatues të shëndetshëm.

Përdorimi:

Përdorni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.

Rinovoni për të rritur veprimin në nivelin e rrënjës.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.

Përbërja e përbëresit:

Përbërja mund të jetë subjekt i ndryshimeve, kështu që ju këshillojmë që të kontrolloni gjithmonë listën në produktin e blerë.

Formula INCI: Aqua/ujë, laureth sulfat natriumi, kokamidopropil betainë, lauril sulfat natriumi, acid karboksilik laureth-5, aminopropil trietoksisilan, amodimetikoni, C11-15 pareth-7, karamel, klorfenezinë, glicerinë e acidit citrik heksil cinnamal, izoeugenol, acid laktik, laureth-9, limonen, linalool, vaj menta piperita / vaj menteje, mentol, oleat propilen glikol PEG-55, vaj pluhuri i hidrogjenizuar PEG-60, fenoksietanol, pirokton olamine PEG-57, -ceteth-20, glikol propilen, ramnozë, acid salicilik, klorur natriumi, hidroksid natriumi, acid sorbik, acetat tokoferil, trideceth-12, aromë / aromë

Produkte në ofertë