Vichy Deodorant 48H Fraicheur Extreme

Informacion për produktin.

Produkti: Deodorant në formë spraj, me efekt freskues.
Veprimi Aplikojeni në mëngjes pas dushit në sqetulla të thata.
Perdorimi: anti-djersë.
Marka: Vichy.
Formulimi: solucion.
Tipi i lëkurës: e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë.
I përshtatshëm për: femra, të rritur.
Specifik për: trupi.
Paketimi: 100 ml.
Kategori:

L1,464.00

Përshkrimi:

Deodoranti i parë 48-orësh me një formulë të pastër dhe minimaliste nga Vichy, në format të ngjeshur, për lëkurë të ndjeshme reaktive ndaj kripërave të aluminit.

Këshilla e perdorimit:

Aplikojeni në mëngjes pas dushit në sqetulla të thata.

Përfitimet e produktit:

0% Alkool*, 0% Parfum, Hipoalergjik. Formuluar për lëkurë të ndjeshme reaktive ndaj kripërave të aluminit. Aerosol me difuzion të butë për t’u kujdesur për sqetullat më të ndjeshme Formati i ngjeshur 100ml = 200ml

*Pa etanol

Përbëresit:

883036 03 – PËRBËRËSIT: BUTANE • ISOPROPYL PALMITATE • VAJ COCOS NUCIFERA / VAJ KOKOSI • OXID MAGNEZI • DISTEARDIMONIUM HEKTORIT • PROPILEN KARBONAT (F.I.L. C214).

Listat e përbërësve të përdorur në përbërjen e produkteve të markës sonë përditësohen rregullisht. Përpara se të përdorni një produkt nga marka jonë, ju inkurajojmë të lexoni listën e përbërësve në paketimin e tij për t’u siguruar që përbërësit janë të përshtatshëm për përdorimin tuaj personal.

Produkte në ofertë

Vichy Deodorant 48H Fraicheur Extreme