Twistshake Crawler Cup 8m+

Informacion për produktin

Marka

Twistshake

Formulimi

shishe ushqimi

Masa

300 ml

Material

plastikë, silikon

Mosha

18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

I përshtatshëm për

bebe

Nuanca

Jeshile, lejla, blu, rozë

L1,300.00

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave
300 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.