PIC Rino Shower

Informacion për produktin

Marka PIC
Formulimi Pajijsje pastrimi
Veprimi Pastrues hunde
Mosha Femije,te rritur

L1,400.00

RINO SHOWER NASAL

Aparat i dizenjuar nga Pic per pastrimin e kavitetit nazal dhe hidratimin e membranave te mukozes.

RinoShower largon mukusin dhe papastertite e tjera nga kaviteti i siperm respirator. Shume i lehte per tu perdorur, thjesht mbusheni me solucion fiziologjik dhe lidheni me pistonin e aerosloit per te krijuar avull. Ky produkt eshte vecanerisht shume i pershtatshem per femijet te cilet akoma nuk kane mesuar te pastrojne vete hundet.

I pershtatshem per femije dhe te rritur.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.