Philips Avent Electric Breast Pump

Informacion për produktin

Marka Philips Avent
Formulimi pompë gjiri
Material silikon
I përshtatshëm për femra

L20,250.00

Pompë gjiri elektrike teke

Pompa e gjirit shumë e qetë e Avent Philips Electric Ultra Comfort siguron një mënyrë diskrete dhe efektive të nxjerrjes së qumështit të gjirit në çdo kohë dhe në çdo vend.

Dizajni unik i pompës së gjirit ju lejon të derdhni qumështin e gjirit në një pozicion të rehatshëm ulur. Gjithmonë mund të mbështeteni mbrapa dhe të relaksoheni pasi qumështi i derdhur derdhet drejtpërdrejt në shishet ose kontejnerët e zgjedhjes suaj.

Ju mund të zgjidhni mënyrën më të përshtatshme të pompimit nga tre cilësime të ndryshme. Pompa e gjirit fillon automatikisht në një mënyrë të butë, stimuluese. Jastëku i butë i masazhit në një dizajn petali krijon një ndjenjë ngrohtësie në lëkurë dhe stimulon butësisht rrjedhjen e qumështit.

Sistemi i mbyllur i pompës së vetme të gjirit Avent Philips garanton kullimin higjienik të qumështit tuaj të gjirit. Ka vetëm disa pjesë individuale që janë veçanërisht të lehta për t’u pastruar dhe mund të rimontohen shpejt.

 

 

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.