Pharmasept Hygenic Foam Wash

Informacion për produktin

Veprimi

mbrojtës, pastrues

Marka

Pharmasept

Formulimi

shkumë

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

trupi

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Kategori:

L1,350.00

Shkumë e butë larëse për zonën intime, e përshtatshme për femra dhe meshkuj.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.