Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Marka Mustela
Formulimi xhel
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante
Lloji flokut çdo lloj floku
Veprimi mbrojtës, pastrues
I përshtatshëm për bebe, fëmijë
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Specifik për flokët, trupi
SKU: N/A Kategori: ,

L960.00L1,520.00

Përshkrim:

Një shampo me një bazë pastrimi vegjetal ultra të butë, me ekstrakt kamomili për flokë të imët, delikat dhe të brishtë për t’i bërë të butë, me shkëlqim dhe të lehtë për t’u krehur.

PH i saj përshtatet me pH natyral të lëkurës dhe lotëve.

Mund të përdoret çdo ditë nga fëmija dhe fëmija.

Vellimi

200 ml, 500ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.