Mustela Gel Lavant Apaisant

Veprimi hidratues/ushqyes, pastrues
Marka Mustela
Formulimi xhel
Masa 300 ml
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante
Specifik për flokët, trupi
I përshtatshëm për bebe, fëmijë

Original price was: L1,900.00.Current price is: L1,520.00.

Përshkrim:

Xhel qetësues larës me ekstrakte skizandra dhe avokado.

Formulë speciale për lëkurë shumë të ndjeshme. Për përdorim të përditshëm, që nga lindja.* Pastron butësisht trupin dhe flokët e foshnjës dhe qetëson kruajtjen dhe skuqjen. Shpëlahet lehtësisht.

98% përbërës me origjinë natyrale. Formulë pa aromë.

* Përfshirë foshnjat e lindura para kohe jashtë njësisë neonatale.

Përbërja:

Aqua/ujë/eau, glicerinë, coco-glukozid, cocoamphodiacetate të disodiumit, PEG-150 distaarate, glutamat cocoyl disodium, acid citrik, kaprilate glicerl, sorbat i kaliumit, ekstrakt i kokaylit të natriumit)

Përdorimi:

Xhel qetësues për larjen e trupit dhe flokëve të bebes. Një shishe e dobishme me një pompë do ta bëjë më të lehtë larjen e përditshme.

Hapi 1

Shtypni pompën (mundësisht 3 herë) për të mbledhur xhelin në pëllëmbën e dorës.

Hapi 2

Shumoni dhe lani butësisht trupin dhe lëkurën e kokës së foshnjës tuaj.

Hapi 3

Shpëlajeni dhe mbaroni! Është koha për të luajtur!

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.