Doppelherz-Gelenk 1500+kolagjen+acid hialuronik

L1,800.00

Gelenk 1500 + kolagjen + hialuron përmban 1500 mg glukozamin sulfat klorur kaliumi si sasi ditore – kur merrni 2 kapsula në ditë – në kombinim me 200 mg hidrolizat kolagjeni, 100 mg MSM (metilsulfonilmetan), 80 mg sulfate kondroitin dhe 15 mg acid hialuronik .
Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit dhe kockave. Ndihmon gjithashtu në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Produkte në ofertë