Dermedic Baby Atopy Prone Skin Cleansing Gel

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues

Marka

Dermedic

Formulimi

xhel

Masa

500 ml, 200 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

flokët, trupi

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

L880.00

Xhel larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës së thatë dhe shumë të thatë.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.