Chicco Sensitive Concetrated Softener Touch

Marka Chicco
Formulimi solucion
Masa 750 ml
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
I përshtatshëm për bebe, fëmijë

L360.00

Përshkrimi

Zbutës për rrobat për lëkurën delikate të bebeve.

750 ml

Chicco’s Softners freskojnë dhe zbutin të gjitha veshjet e bebeve duke u kujdesur për lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Aditivët natyralë i bëjnë pëlhurat të buta dhe të parfumuara butësisht.

-TEKNOLOGJIA E PARAQITJES

Siguron një freski delikate, duke ndihmuar në heqjen e njollave dhe aromave të padëshiruara.

-Asnjë ngjyrues i shtuar.

-NIKEL, KROM DHE KOBALT TE TESTUARA

Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, ideal për të shmangur irritimet në lëkurën e ndjeshme.

-FORMULA E PËRQYRTAR

Lërini rrobat të buta dhe me aromë delikate pa irrituar lëkurën e ndjeshme.

Numri i larjeve standarde: 27.

Produkte në ofertë

Chicco Sensitive Concetrated Softener Touch