Biolane Gel Corps et Cheveux 2 en 1

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Biolane

Formulimi

xhel

Lloji flokut

çdo lloj floku

Masa

350 ml, 750 ml, 250 ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

Specifik për

flokët, trupi

L1,800.00

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.